dječji dres luka modrić ofsajd. Man City

dječji dres luka modrić ofsajd. Man City i Spursi dijele pet golova u 21 minutuPSG ima još jednu priliku za osvajanje naslova Ligue 1. Salah govori Liverpoolu 'da želi otići'. Početak prvog poluvremena bio je dramatičniji nego što je itko mogao očekivati. Četvrti su ciljevi bili podijeljeni između dva tima timovi unutar početnih 11 minuta - rekord Lige prvaka. Zatim je pao drugi rekord Lige prvaka kada je Sterling postigao svoj drugi pogodak noći u 21. minuti. Prethodni rekord za najbržih pet golova na utakmici Lige prvaka bio je Borussia Dortmund v Legia Varšava (24 minuta). Taj je meč, u studenom nogometni dresovi za djecu prodaja 2016. godine, završio 8-4 za Dortmund. Interformni Sterling razbio je slijepu ulicu u trećoj minuti prekrasnim pogotkom pored Huga Llorisa. Međutim, Son je minutu kasnije