Barcelona dresovi prodaja momčadi, ali mutna pobjeda o

Barcelona dresovi prodaja momčadi, ali mutna pobjeda od 1-0 vjerojatno je bila pošten rezultat. Galebovi nisu bili spremni igrati drugu violu protiv Josea Mourinha za naslov izazivača i izletjeli su iz blokova u prvom poluvremenu.

United je na kraju izvršio pritisak i prisilio Matta Ryana na senzacionalnu dvostruku obranu neposredno prije odmora. Ipak, s obzirom na to da je utakmica i dalje bez golova do kraja sata, došlo je vrijeme da se predstavi povratnik Zlatan Ibrahimović koji se zabio u stranu i gurnuo Romelua Lukakua na krilo.Nova udarna snaga nije baš izgledala uvjerljivo, a Lukaku je čak viđen kako se bori za povratak, pobjeđujući u napadima na bokovima. Ipak, Crvenim vragovima nije naškodilo jer su na kraju preuzeli vodstvo udarcem Ashley Younga to je snažno odbilo Lewisa Dunka. Lopta je odletjela iz kaznenog prostora nakon senzacionalnog kornera, za dlaku promašivši Lukakua koji je bio prilično frustriran vidjeti da mu je isporuka izbjegla.

Belgijanac je bio očito nezadovoljan načinom na koji su ga manipulirali, a neki obožavatelji s orlovskim očima primijetili su prilično bezobrazan dvostruki udarac prema naprijed. Pogledajte: Petty? Da. Dostojan kazne? Možda. Sigurno bi bilo neugodno da je netko od službenih osoba primijetio incident, a Unitedu je zbog toga ukraden gol. Iako je retrospektivna kazna malo vjerojatna, nema sumnje da se radilo o prekršaju. Recite to nekim navijačima Liverpoola i Manchester Cityja, ipak: Navijači Uniteda će se nadati da Lukaku uistinu može ponovno otkriti svoju formu u nadolazećim utakmicama i nogometni dresovi akcija da će povratak Ibrahimovića neće ometati taj gol. Koga biste radije igrali - Lukakua ili Ibrahimovića? Recite svoje mišljenje u odjeljku za komentare u nastavku.